Ширина, см: 99
Глибина, см: 194
Висота, см: 166
Спальне місце, см: 80х190 (2 місця)
Вага, кг: 142
Колір: Кава з молоком/Дуб сонома, Фісташка/Дуб сонома, Ваніль/Дуб сонома, Фісташка/Дуб молочний, Ваніль/Дуб молочний
Матрац: У комплект не входить
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП / Плівковий МДФ
Товщина ДСП та МДФ: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ящики
Спальна снова: Плоска
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 194
Висота, см: 166
Спальне місце, см: 80х190 (2 місця)
Вага, кг: 142
Колір: Кава з молоком/Дуб сонома, Фісташка/Дуб сонома, Ваніль/Дуб сонома, Фісташка/Дуб молочний, Ваніль/Дуб молочний
Матрац: У комплект не входить
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП / Плівковий МДФ
Товщина ДСП та МДФ: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ящики
Спальна снова: Плоска
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | двох'ярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована, МДФ |
| Підстава спального місця | меблевий щит |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний, Зелений, Ваніль, Дуб сонома, Коричневий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Дно ліжечка | меблевий щит |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 194 см |
| Глибина дитячого ліжка | 99 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 166 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Навісні полиці | Так |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Стандартні сходи | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 228 ₴










