Хит

Дитяче ліжко Легенда, Пєхотін
9 211 ₴
- Під замовлення
- Код: 26082053
Відправка з 07 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна за кольором:
Стандартні кольори - 8374 грн
Бетон - 8793 грн
Стандартні кольори - 8374 грн
Бетон - 8793 грн
Глибина, см: 194
Висота, см: 109
Спальне місце, см: 80х190
Вага, кг: 125
Колір: Горіх/Дуб сонома, Білий/Бетон, Білий/Дуб сонома, Трюфель/Дуб сонома, Венге, Трюфель, Дуб сонома
Матрац: У комплект не входить
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Шафка
Основа: Плоска
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | комод-ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | меблевий щит |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Білий, Дуб сонома, Горіх |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Дно ліжечка | меблевий щит |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 194 см |
| Глибина дитячого ліжка | 89 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 109 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Стіл | Так |
| Шафа-пенал | Так |
| Комод | 1 шт. |
| Навісні полиці | Так |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Стандартні сходи | Так |
| Захисний бортик | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 211 ₴











