Топ

Передпокій Смарт, Пєхотін
3 103 ₴
- Під замовлення
- Код: 26082051
Відправка з 07 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна за кольором:
Стандартні кольори - 2821 грн
Бетон - 2962 грн
Стандартні кольори - 2821 грн
Бетон - 2962 грн
Глибина, см: 36
Висота, см: 193
Вага, кг: 26.5 (± 5%)
Колір: Венге, Дуб сонома, Горіх, Бетон, Дуб тахо, Лісовий горіх, Вільха, Трюфель
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
ДВП: Звичайне
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Кількість предметів | 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх лісовий, Горіх, Дуб трюфель, Бетон світлий, Венге, Дуб сонома, Вільха |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 600 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Висота | 1930 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 103 ₴











