Ціна за кольором:
Стандартні кольори - 2605 грн
Бетон - 2736 грн
Бетон - 2736 грн
Глибина, см: 45
Висота, см: 155
Вага, кг: 23
Колір: Дуб молочний, Дуб сонома, Дуб тахо, Лісовий горіх, Бетон, Горіх, Венге, Трюфель, Вільха
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП + Зеркало
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
ДВП: Звичайне
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Тип встановлення дзеркала | настільна |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Тахо, Горіх лісовий, Горіх, Дуб трюфель, Венге, Дуб сонома, Вільха, Дуб молочний |
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Пуфік | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 35 см |
| Висота дзеркала | 60 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 60 см |
| Глибина столика | 45 см |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 155 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 866 ₴












Відправка з 06 квітня 2026