- Ширина 900 мм
- Висота 736 мм
- Глибина 600 мм
- Розмір упаковки 904х724х48
- Вага 20 кг +/-5%
- Матеріал ламіноване ДСП
Стіл письмовий МО-3, Компаніт — зручний та універсальний варіант для облаштування робочої зони вдома або в офісі. Конструкція продумана таким чином, щоб забезпечити комфорт під час навчання, роботи за ноутбуком чи виконання повсякденних завдань. Простора стільниця дає можливість розмістити книги, документи, канцелярію та інші необхідні речі. Стіл підходить для домашнього офісу, дистанційної роботи, навчання школярів та студентів. Лаконічний дизайн дозволяє гармонійно інтегрувати модель у будь-який сучасний інтер’єр.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 900 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 736 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 414 ₴










