Хит

Вітальня Марсель, Пехотін
5 779 ₴
- Під замовлення
- Код: 26082035
Відправка з 06 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна за кольором:
Стандартні кольори - 5254 грн
Бетон - 5517 грн
Стандартні кольори - 5254 грн
Бетон - 5517 грн
Глибина, см: 40 / 44
Висота, см: 185
Вага, кг: 80 кг (±5%)
Колір: Білий/Дуб тахо, Дуб сонома/Горіх, Білий/Бетон, Горіх/Дуб сонома
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
ДВП: Ламіноване
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Тип стінки (гірки) | модульна |
| Тип фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Горіх темний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад стінки | |
| Навісна шафка | 1 шт. |
| Навісна полиця | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 2000 мм |
| Глибина стінки | 440 мм |
| Висота стінки | 1850 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Глибина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 779 ₴







