
Шафа Ш-2 Мілана, Пєхотін
6 390 ₴
- Під замовлення
- Код: 26082032
Відправка з 07 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 80
Глибина, см: 54
Висота, см: 213
Колір: Лісовий горіх, Дуб сонома
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
Колір напрямних: Білий
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 54
Висота, см: 213
Колір: Лісовий горіх, Дуб сонома
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
Колір напрямних: Білий
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома, Горіх лісовий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Висота | 2130 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 390 ₴






