
Ліжко Мілана, Пєхотін
4 843 ₴
- Під замовлення
- Код: 26082027
Відправка з 06 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 143
Глибина, см: 218
Висота, см: 84
Колір: Дуб сонома/Горіх, Лісовий горіх, Білий/Дуб сонома, Дуб сонома
Спальне місце, см: 140х200, 160х200
Матрац: У комплект не входить
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
ДВП: Звичайне
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Спальна основа: Плоска
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 218
Висота, см: 84
Колір: Дуб сонома/Горіх, Лісовий горіх, Білий/Дуб сонома, Дуб сонома
Спальне місце, см: 140х200, 160х200
Матрац: У комплект не входить
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
ДВП: Звичайне
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Спальна основа: Плоска
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 140х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Горіх лісовий |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 140*200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 218 см |
| Ширина ліжка | 143 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 84 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Узголів'я | Так |
| Ізножье | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 843 ₴








