
Письмовий стіл Прага, Пєхотін
3 404 ₴
- Під замовлення
- Код: 26082017
Відправка з 06 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна за кольором:
Стандартні кольори - 3095 грн
Бетон - 3250 грн
Бетон - 3250 грн
Глибина, см: 55
Висота, см: 75 / 100
Вага, кг: 45
Колір: Білий/Бетон, Горіх/Дуб сонома, Дуб сонома/Горіх, Білий/Дуб тахо, Горіх, Дуб тахо, Бетон, Дуб сонома, Трюфель, Венге
Матеріал фасаду: ДСП
Матеріал корпусу: ДСП
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
ДВП: Звичайне
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Наявність надбудови | Так |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1180 мм |
| Глибина | 750 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Вага | 45 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Білий, Дуб сонома, Горіх, Дуб трюфель, Тахо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 404 ₴











