Ціна за кольором:
Стандартні кольори - 4651 грн
Бетон - 4884 грн
Бетон - 4884 грн
Глибина, см: 60
Висота, см: 75 / 168
Вага, кг: 58
Колір: Бетон, Дуб сонома, Лісовий горіх, Вільха, Горіх, Венге, Трюфель, Дуб тахо
Матеріал фасаду: ДСП
Матеріал корпусу: ДСП
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
ДВП: Звичайне
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Наявність надбудови | Так |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1130 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 1680 мм |
| Вага | 58 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Навісні полиці | Так |
| Навісна шафа | Так |
| Шафа-пенал | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх лісовий, Венге, Дуб сонома, Горіх, Дуб трюфель, Тахо, Вільха |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 116 ₴












