- Ширина 750 мм
- Висота 1264 мм
- Глибина 400 мм
- Розмір упаковки 1160x445x150 мм
- Вага 39.18 кг +/-5%
- Матеріал ламіноване ДСП
Тумба-2 МГ-2 Компаніт — сучасна та функціональна тумба для вітальні, спальні або кабінету. Модель призначена для зручного розміщення телевізора, ТВ-приставок, ігрової консолі, роутера та аксесуарів. Виготовлена з якісного ЛДСП, вирізняється міцністю, стійкістю та довговічністю. Конструкція поєднує відкриті й закриті секції, що дозволяє раціонально використовувати простір та підтримувати порядок. Лаконічний дизайн тумби-2 МГ-2 гармонійно вписується в інтер’єри мінімалізм, модерн, скандінавський та класичний.
Ідеальне рішення для дому, де важливі функціональність, стиль та комфорт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Тип етажерки | пряма |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 750 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Висота тумби | 1264 мм |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 664 ₴












