- Ширина1500 мм
- Висота480 мм
- Глибина420 мм
- Розмір упаковки1500x420x100 мм
- Вага38.44 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Тумба ТВ-1 МГ-4 від Компаніт — це зручне та універсальне рішення для облаштування сучасної ТВ-зони у вітальні або спальні. Конструкція поєднує відкриті полиці для техніки та закриті відсіки для речей, що дозволяє підтримувати порядок і раціонально використовувати простір. Модель вирізняється лаконічним дизайном, який легко інтегрується в будь-який інтер’єр, не перевантажує кімнату та робить її більш організованою. Тумба ТВ-1 МГ-4 забезпечує зручне розміщення телевізора, мультимедійних пристроїв та аксесуарів, створюючи комфортну зону відпочинку.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1500 мм |
| Глибина тумби | 420 мм |
| Висота тумби | 480 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 157 ₴












