- Ширина800 мм
- Висота1220 мм
- Глибина336 мм
- Розмір упаковки1158x390x123 мм
- Вага36.81 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Тумба-1 МГ-1 від Компаніт — це універсальна та зручна тумба, яка допомагає організувати простір у вітальні, спальні, офісі чи дитячій кімнаті. Модель поєднує сучасний дизайн, місткі відділення та функціональність, що дозволяє використовувати її для зберігання речей, техніки, документів або аксесуарів. Завдяки комбінації відкритих і закритих секцій, тумба забезпечує порядок і робить кімнату більш організованою. Лаконічний стиль Тумби-1 МГ-1 легко інтегрується в різні інтер’єри, а висока практичність робить її вигідним рішенням для щоденного користування вдома чи в офісі.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Тип етажерки | пряма |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість ярусів етажерки | 3 |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Ательє Світлий, Горіх, Дуб венге, Дуб сонома, Вільха, Німфея Альба, Дуб, Яблуня, Бук світлий, Венге магія |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 800 мм |
| Глибина тумби | 336 мм |
| Висота тумби | 1220 мм |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 948 ₴












