Ціна за розміром спального місця:
80х200 - 4278 грн
140x200 - 5845 грн
160x200 - 6415 грн
Ціна 1-ї шухляди під ліжко - 1012 грн
Ширина, см: +5 до розміру спального місця
Глибина, см: +7 до розміру спального місця
Висота узголів'я, см: 80
Висота задньої спинки, см: 42
Спальне місце, см: 90х200, 140x200, 160x200
Матрац та каркас: У комплект не входять
Матеріал: ламіноване ДСП
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | одноярусна |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 42 см |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 278 ₴












