Ціна за розміром спального місця:
80х200 - 4198 грн
140x200 - 5833 грн
160x200 - 6508 грн
Ціна 1-ї шухляди під ліжко - 1012 грн
Ширина, см: +5 до розміру спального місця
Глибина, см: +7 до розміру спального місця
Висота узголів'я, см: 86
Висота задньої спинки, см: 40
Спальне місце, см: 90х200, 140x200, 160x200
Матрац та каркас: У комплект не входять
Матеріал: ламіноване ДСП
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | одноярусна |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Бук, Горіх, Дуб сонома + білий, Дуб сонома, Вільха, Німфея Альба, Яблуня, Дуб сонома + венге, Німфеа альба |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Основа | ДСП |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 40 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 198 ₴












