- Ширина 1100 мм
- Висота 736 мм
- Глибина 600 мм
- Розмір упаковки 1104 x 684 x 80 mm
- Вага 41.26 кг +/-5%
- Матеріал ламіноване ДСП
Стіл письмовий Декан від Компаніт — зручний, функціональний і практичний робочий стіл для дому, офісу або навчального простору. Модель має продуману конструкцію з комфортною стільницею та зоною для роботи, що забезпечує зручність під час виконання завдань, навчання або роботи за комп’ютером. Стіл підходить для дорослих і школярів, легко вписується в сучасний інтер’єр та допомагає підтримувати порядок на робочому місці. Надійні матеріали та якісне виконання гарантують довговічність і стабільність у щоденній експлуатації. Стіл Декан — чудове рішення для тих, хто цінує комфорт, функціональність і акуратний зовнішній вигляд меблів.

Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Габаритные размеры стола | |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Висота | 736 мм |
| Вага | 42 кг |
| Материал изготовления | |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 318 ₴












