- Ширина1200 мм
- Висота1950 мм
- Глибина464 мм
- Розмір упаковки1950 x 448 x 62 мм
1887 x 298 x 64 мм
1168 x 448 x 115 мм - Вага95.16 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Шафа Компаніт Шафа-14 — практична та містка меблева модель для зберігання одягу, білизни, аксесуарів та інших речей. Підходить для спальні, дитячої кімнати або гардеробної. Зручні полиці та відділення забезпечують порядок і легкий доступ до речей, а лаконічний дизайн дозволяє шафі гармонійно вписатися в будь-який інтер’єр.
Виготовлена з якісної ЛДСП, шафа стійка до навантажень, довговічна і легка у догляді. Це функціональне рішення для організації зберігання речей і підтримання порядку в домі.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 1950 мм |
| Виробник | Компаніт |
| Глибина | 464 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність зовнішніх висувних шухляд | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 295 ₴












