- Ширина900 мм
- Висота1950 мм
- Глибина464 мм
- Розмір упаковки1950 x 448 x 110 мм
1887 x 298 x 48 мм - Вага78.88 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Шафа Компаніт Шафа-13 — практична та містка меблева модель для зберігання одягу, білизни, аксесуарів та інших речей. Підходить для спальні, дитячої кімнати або гардеробної. Зручні полиці та відділення забезпечують порядок і легкий доступ до речей, а лаконічний дизайн робить шафу гармонійним доповненням будь-якого інтер’єру.
Виготовлена з якісної ЛДСП, шафа стійка до навантажень, довговічна і легка у догляді. Це практичне та зручне рішення для організації зберігання речей вдома.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 1950 мм |
| Виробник | Компаніт |
| Глибина | 464 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 777 ₴












