- Ширина 600 мм
- Висота 1950 мм
- Глибина 464 мм
- Розмір упаковки 1951 x 455 x 90 мм
- Вага 49.44 кг +/-5%
- Матеріал ламіноване ДСП
Шафа Компаніт Шафа-12 — практична та містка меблева модель для зберігання одягу, білизни, аксесуарів та інших речей. Підходить для спальні, гардеробної або дитячої кімнати. Зручні полиці та відділення забезпечують порядок і легкий доступ до речей, а лаконічний дизайн дозволяє шафі гармонійно вписатися в будь-який інтер’єр.
Виготовлена з якісної ЛДСП, шафа стійка до навантажень, довговічна і легка у догляді. Це практичне рішення для організації зберігання речей та підтримання порядку в домі.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1950 мм |
| Виробник | Компаніт |
| Глибина | 464 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність зовнішніх висувних шухляд | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 503 ₴












