- Ширина 600 мм
- Висота 920 мм
- Глибина 370 мм
- Розмір упаковки 809x370x145 mm
- Вага 25.45 кг +/-5%
- Матеріал ламіноване ДСП
Комод-3 від Компаніт — це зручний та місткий варіант для впорядкування речей у будь-якому приміщенні. Модель вирізняється лаконічним дизайном, продуманою конструкцією та високою функціональністю. Комод має кілька висувних шухляд, що дозволяють акуратно зберігати одяг, білизну, дрібні речі чи документи. Завдяки універсальному стилю він легко поєднується з інтер’єром спальні, дитячої, передпокою, вітальні або робочого кабінету. Міцні матеріали та якісна фурнітура гарантують надійність та тривалий термін служби.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 60 см |
| Глибина комода | 37 см |
| Висота комода | 90 см |
| Вага | 14.66 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 081 ₴











