Ціна стелажу за розміром:
120х35х155 см - 8890 грн
134х35х155 см - 9090 грн
Ширина, см: 120 / 135
Глибина, см: 35
Висота, см: 155
Металевий каркас: Чорний матовий
Колір: Венге Луїзіана, Дуб Борас, Дуб Палена, Горіх Модена
Матеріал: ЛДСП 32 мм та метал
Відстань між полицями, см: 45
Кромка: 2 мм
Каркас: Металевий профіль 40х20 мм, завтовшки 1,4 мм
Вага, кг: 37 / 52
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 4 шт. |
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Венге |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 1200 мм |
| Глибина стелажу | 350 мм |
| Висота стелажа | 1550 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 37 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 890 ₴







