Ширина, см: 138
Глибина, см: 70
Висота, см: 77
Металевий каркас: Чорний матовий
Колір: Венге Луїзіана, Дуб Борас, Дуб Палена, Горіх Модена
Матеріал: ЛДСП та метал
Товщина стільниці: 32 мм
Кромка: 2 мм
Каркас: Металевий профіль 60х30 мм, завтовшки 1,4 мм
Вага, кг: 25
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Палена, Горіх, Дуб борас, Венге Луїзіана, Чорний |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 700 мм |
| Ширина столу | 1380 мм |
| Висота столу | 770 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 790 ₴







