
Стіл барний BS-110 і BS-125, Loft Design
4 290 ₴
- В наявності
- Код: 24082018
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна столу за розміром:
112х47х110 см - 4290 грн
125х57х110 см - 5090 грн
Глибина, см: 47 / 57
Висота, см: 110
Металевий каркас: Чорний матовий
Колір: Венге Луїзіана, Дуб Борас, Дуб Палена, Горіх Модена
Матеріал: ЛДСП та метал
Товщина стільниці: 32 мм
Кромка: 2 мм
Каркас: Металевий профіль 25х25 мм, завтовшки 1,2 мм
Вага, кг: 15 / 20
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Палена, Горіх, Дуб борас, Венге Луїзіана, Чорний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 470 мм |
| Ширина столу | 1120 мм |
| Висота столу | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 290 ₴










