
Комод Манхеттен, Фенікс
6 892 ₴
- Під замовлення
- Код: 15082013
Відправка з 17 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 130
Глибина, см: 44
Висота, см: 71
Колір: Німфея Альба / Аляска глянець
Матеріал корпусу: Ламінована ДСП
Матеріал фасаду: МДФ
Фурнітура: Tip-on – механізм, який використовується на фасадах без ручок, вимагає лише легкого натискання.
Напрямні: Телескопічні повного висунення
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 3
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 44
Висота, см: 71
Колір: Німфея Альба / Аляска глянець
Матеріал корпусу: Ламінована ДСП
Матеріал фасаду: МДФ
Фурнітура: Tip-on – механізм, який використовується на фасадах без ручок, вимагає лише легкого натискання.
Напрямні: Телескопічні повного висунення
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 3
Гарантія: 18 місяців
ВНИМАНИЕ! Оттенок товара на фото может отличаться от реального в зависимости от настроек Вашего монитора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Аляска, Німфеа альба |
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 130 см |
| Глибина комода | 44 см |
| Висота комода | 71 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 892 ₴





