
Стіл письмовий Нордік, Неман
5 308 ₴
- Під замовлення
- Код: 15082005
Відправка з 03 липня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 130
Глибина, см: 60
Висота, см: 77
Колір: Білий + Дуб пісочний + Принт
Фасад: МДФ
Корпус: ЛДСП 16 мм
Покриття: Плівка ПВХ
Напрямні: Система прихованих напрямних Quadro для висувних ящиків (Hettich, Німеччина) з доводчиком
Ручка: Gamet (Польща) колір - структурний графіт (антрацит)
Задня стінка: ДВП 3.2 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 60
Висота, см: 77
Колір: Білий + Дуб пісочний + Принт
Фасад: МДФ
Корпус: ЛДСП 16 мм
Покриття: Плівка ПВХ
Напрямні: Система прихованих напрямних Quadro для висувних ящиків (Hettich, Німеччина) з доводчиком
Ручка: Gamet (Польща) колір - структурний графіт (антрацит)
Задня стінка: ДВП 3.2 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1300 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 770 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1300 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 308 ₴







