
Комод дитячий Нордик, Неман
5 368 ₴
- Під замовлення
- Код: 15082003
Відправка з 03 липня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 106
Глибина, см: 40
Висота, см: 85
Колір: Білий + Дуб пісочний + Принт
Фасад: МДФ
Корпус: ЛДСП 16 мм
Покриття: Плівка ПВХ
Напрямні: Система прихованих напрямних Quadro для висувних ящиків (Hettich, Німеччина) з доводчиком
Ручка: Gamet (Польща) колір - структурний графіт (антрацит)
Задня стінка: ДВП 3.2 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 40
Висота, см: 85
Колір: Білий + Дуб пісочний + Принт
Фасад: МДФ
Корпус: ЛДСП 16 мм
Покриття: Плівка ПВХ
Напрямні: Система прихованих напрямних Quadro для висувних ящиків (Hettich, Німеччина) з доводчиком
Ручка: Gamet (Польща) колір - структурний графіт (антрацит)
Задня стінка: ДВП 3.2 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Комплектація пеленатором | Ні |
| Опори комода | ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Коричневий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри | |
| Ширина комода | 1060 мм |
| Глибина комода | 400 мм |
| Висота комода | 850 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 368 ₴






