Ширина, см: 125
Глибина, см: 41
Висота, см: 93
Колір: Кашемір / Білий
Матеріал корпусу: Ламіноване ДСП товщиною 16 мм
Матеріал фасаду: Ламіноване ДСП товщиною 16 мм
Фурнітура та кріплення: Фірми ALVA
Кромка: Товщиною 2 мм, 0.5 мм
Напрямні: Телескопи
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 41
Висота, см: 93
Колір: Кашемір / Білий
Матеріал корпусу: Ламіноване ДСП товщиною 16 мм
Матеріал фасаду: Ламіноване ДСП товщиною 16 мм
Фурнітура та кріплення: Фірми ALVA
Кромка: Товщиною 2 мм, 0.5 мм
Напрямні: Телескопи
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Білий |
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 125 см |
| Глибина комода | 41 см |
| Висота комода | 93 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 160 ₴





