Ширина, см: 94
Глибина, см: 3
Висота, см: 95
Колір: Вершковий браш
Матеріал: МДФ + Дзеркало
Фурнітура та кріплення: Фірми ALVA
Кромка: Товщиною 2 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Для дому |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал рами | МДФ |
| Колір | Білий |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 940 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Висота | 950 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 785 ₴





