Ширина, см: 156
Глибина, см: 52
Висота, см: 221
Колір: Білий / Вершковий браш
Матеріал корпусу: Ламіноване ДСП товщиною 16 мм
Матеріал фасаду: МДФ + Дзеркало
Фурнітура та кріплення: Фірми ALVA
Кромка: Товщиною 2 мм, 0.5 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Кількість дзеркал | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1560 мм |
| Глибина шафи | 520 мм |
| Висота шафи | 2210 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ, дзеркало |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність зовнішніх висувних шухляд | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 811 ₴





