Ширина, см: 160
Глибина, см: 50
Висота, см: 206
Колір: Сосна прованс / Венге магія, Штрокс шоколад / Венге магія, Штрокс беж / Венге магія
Матеріал корпусу: Ламіноване ДСП товщиною 16 мм
Матеріал фасаду: МДФ плита + Дзеркало
Фурнітура та кріплення: Фірми ALVA
Кромка: Товщиною 2 мм, 0.5 мм
Напрямні: Роликові
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 3 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Кількість дзеркал | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Коричневий, Білий, Венге магія |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1600 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Висота шафи | 2060 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ, дзеркало |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність зовнішніх висувних шухляд | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 373 ₴








