Ширина, см: 90
Глибина, см: 60
Висота, см: 158
Вага, кг: 36
Колір: Дуб сонома / Білий
Матеріал корпусу: Ламінована ДСП
Матеріал стільниці: Ламінована ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 2
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 900 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 1580 мм |
| Вага | 36 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 900 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 048 ₴





