Ширина, см: 40
Глибина, см: 40
Висота, см: 168
Вага, кг: 37
Колір: Дуб сонома / Білий
Матеріал корпусу: Ламінована ДСП
Матеріал фасаду: Ламінована ДСП
Напрямні: Телескопічні повного висунення
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 2
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | шафа для документів |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Тип фасаду | розпашний |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість зовнішніх полиць | 2 шт. |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір | Білий |
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Белый + дуб сонома |
| Габаритні розміри | |
| Ширина шафи | 40 см |
| Глибина шафи | 40 см |
| Висота шафи | 168 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 608 ₴





