Ширина, см: 110
Глибина, см: 75
Висота, см: 80
Вага, кг: 26
Колір: Дуб сонома
Матеріал корпусу: Ламінована ДСП
Матеріал стільниці: Ламінована ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 1
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір | Дуб сонома |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Висота столу | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Висота кухонного столу | False |
| Розмір стільниці кухонного столу | False |
| Трансформація кухонного стола в журнальний столик | False |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 236 ₴





