Топ

Тумба приліжкова Мадонна, Фенікс
1 463 ₴
- Під замовлення
- Код: 06062030
Відправка з 18 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 47
Глибина, см: 40
Висота, см: 46
Вага, кг: 14
Колір: Дуб крафт білий / Дуб крафт сірий
Матеріал корпусу: Ламінована ДСП
Матеріал фасаду: Ламінована ДСП
Напрямні: Телескопічні повного висунення
Фурнітура: Tip-on – механізм, який використовується на фасадах без ручок, вимагає лише легкого натискання.
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 3
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип тумби | пряма |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Крафт Білий, Крафт білий |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 47 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Висота тумби | 46 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 463 ₴





