Топ

Комод Мадонна, Фенікс
5 222 ₴
- Під замовлення
- Код: 06062028
Відправка з 17 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 89
Глибина, см: 40
Висота, см: 92
Вага, кг: 44
Колір: Дуб крафт білий / Дуб крафт сірий
Матеріал корпусу: Ламінована ДСП
Матеріал фасаду: Ламінована ДСП
Напрямні: Телескопічні повного висування
Фурнітура: Tip-on – механізм, який використовується на фасадах без ручок, вимагає лише легкого натискання.
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 3
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Крафт Білий, Крафт білий |
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 89 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 92 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 222 ₴





