Ширина, см: 90
Глибина, см: 35
Висота, см: 110
Вага, кг: 43
Колір: Дуб сонома
Матеріал корпусу: Ламінована ДСП
Матеріал фасаду: Ламінована ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 3
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 12 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Дуб сонома |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 767 ₴






