Ціна за розміром:
45х26х113 см (взуттєвниця 3) - 2155 грн
70х26х113 см (взуттєвниця 2) - 2752 грн
45х26х113 см (взуттєвниця 3) - 2155 грн
70х26х113 см (взуттєвниця 2) - 2752 грн
Ширина, см: 45 / 70
Глибина, см: 26
Висота, см: 113
Вага, кг: 19 / 26
Колір: Дуб сонома / Білий
Матеріал корпусу: Ламінована ДСП
Матеріал фасаду: Ламінована ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 1
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 6 шт. |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
| Колір | Дуб сонома + білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1130 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 155 ₴






