Ширина, см: 70
Глибина, см: 26
Висота, см: 82
Вага, кг: 21
Колір: Дуб сонома / Білий
Матеріал корпусу: Ламінована ДСП
Матеріал фасаду: Ламінована ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 1
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 4 шт. |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
| Колір | Дуб сонома + білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 995 ₴





