Ширина, см: 70
Глибина, см: 25
Висота, см: 181
Вага, кг: 26
Колір: Дуб сонома
Матеріал корпусу: Ламінована ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 2
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 700 мм |
| Глибина стелажу | 250 мм |
| Висота стелажа | 1810 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 26 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 177 ₴





