Глибина, см: 29
Висота, см: 130
Вага, кг: 31
Колір: Білий 110 / Моноліт, Білий 110 / Дуб сонома
Матеріал корпусу: Ламінована ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 2
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | лінійна (пряма) |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Сірий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад стінки | |
| Стелаж | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 1600 мм |
| Глибина стінки | 290 мм |
| Висота стінки | 1300 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 238 ₴




