Кухонний стіл КС-8, Компаніт
Виробник: Компаніт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Венге, Дуб сонома, Вільха, Яблуня, Німфеа альба, Бук натуральний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 740 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Висота кухонного столу | False |
| Розмір стільниці кухонного столу | False |
| Трансформація кухонного стола в журнальний столик | False |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 172 ₴










