- Ширина 700 мм
- Висота 736 мм
- Глибина 700 мм
- Розмір упаковки 705x705x48 мм
- Вага 15.79 кг +/-5%
- Матеріал ламіноване ДСП
Кухонний стіл Компаніт КС-7 — практична та стильна меблева модель для кухні або їдальні. Стіл ідеально підходить для сімейних обідів, сніданків, вечерь, роботи за ноутбуком або навчання. Лаконічний дизайн і універсальні розміри дозволяють розмістити стіл у будь-якому кухонному інтер’єрі, створюючи затишок і комфорт.
Стіл виготовлений з якісних матеріалів, стійкий до навантажень, довговічний і легкий у догляді. Це функціональне рішення для організації обідньої зони та підтримання порядку на кухні.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Венге, Дуб сонома, Вільха, Яблуня, Німфеа альба, Бук натуральний |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 700 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 740 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | квадратна |
| Висота кухонного столу | False |
| Розмір стільниці кухонного столу | False |
| Трансформація кухонного стола в журнальний столик | False |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 285 ₴











