
Стіл журнальний Мадрид 3, Компаніт
1 249 ₴
- В наявності
- Код: 0106202023
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Ширина 800 мм
- Висота 500 мм
- Глибина 500 мм
- Розмір упаковки 803 x 504 x 64 mm
- Вага 13.59 кг +/-5%
- Матеріал ламіноване ДСП
Журнальний стіл Мадрид 3 від Компаніт — це функціональний та стильний елемент меблів, який ідеально підходить для вітальні, офісу або зони відпочинку. Модель має простору прямокутну стільницю та додаткову нижню полицю, що забезпечує зручне розміщення журналів, книжок і аксесуарів. Конструкція стола створена для щоденної зручності та практичності.
Стіл виготовлений із якісної ЛДСП, стійкий до навантажень і легкий у догляді. Мінімалістичний дизайн дозволяє Мадрид 3 гармонійно поєднуватися з різними стилями інтер’єру — від сучасного до класичного. Це універсальне рішення для дому, офісу, приймалень та комерційних просторів.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори, Горіх, Венге, Дуб сонома, Вільха, Яблуня, Німфеа альба, Бук натуральний |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 800 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Висота столика | 500 мм |
| Вага столика | 13.59 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴










