- Ширина 800 мм
- Висота 497 мм
- Глибина 500 мм
- Розмір упаковки 802 x 514 x 48 mm
- Вага 12.29 кг +/-5%
- Матеріал ламіноване ДСП
Журнальний стіл Компаніт Венера — стильний і зручний предмет меблів для сучасної вітальні. Модель поєднує лаконічний дизайн і функціональність: компактна стільниця підходить для напоїв, книжок, пульта, ноутбука чи елементів декору. Додаткова полиця забезпечує порядок і дозволяє зручно зберігати дрібні речі. Стіл виготовлений із якісного ЛДСП, стійкого до щоденного використання, та легко вписується у різні стилі інтер’єру. Це практичне рішення для вітальні, зали, кабінету чи куточка відпочинку.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 800 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Висота столика | 497 мм |
| Вага столика | 12.29 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 213 ₴











