- Ширина944 мм
- Висота700 мм
- Глибина2042 мм
- Розмір упаковки2010x910x83 мм
- Вага79.08 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Ліжко Компаніт 90+2С — зручна односпальна модель з додатковим місцем для зберігання. Вбудовані висувні шухляди допомагають розмістити постіль, дитячі речі, пледи чи сезонні речі, економлячи простір у кімнаті.
Мінімалістичний дизайн легко вписується у спальню, дитячу, підліткову чи орендоване житло. Конструкція виготовлена з якісної ЛДСП, стійка та довговічна.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | ДСП |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Венге, Дуб сонома, Вільха, Яблуня, Німфея Альба, Бук натуральний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Дно ліжечка | ДСП |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 95 см |
| Глибина дитячого ліжка | 205 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 70 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 201 см |
| Ширина спального місця | 91 см |
| Висота спального місця | 40 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Висувний ящик | 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 090 ₴











