- Ширина944 мм
- Висота700 мм
- Глибина2042 мм
- Розмір упаковки2025x910x68 мм
- Вага69.45 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Ліжко Компаніт Ліжко-90+1 — практична односпальна модель, створена для щоденного комфортного сну. Конструкція забезпечує стійкість, зручність та оптимальну підтримку матраца. Лаконічний дизайн дозволяє легко поєднати ліжко з інтер’єром дитячої, підліткової чи гостьової кімнати.
Модель виготовлена з якісного ЛДСП, вирізняється надійністю та довговічністю, підходить для постійного використання. Це зручне рішення для облаштування повноцінного спального місця в будинку, квартирі, гуртожитку чи орендованому житлі.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | ДСП |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Венге, Дуб сонома, Вільха, Німфея Альба, Яблуня, Бук натуральний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Дно ліжечка | ДСП |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 95 см |
| Глибина дитячого ліжка | 205 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 70 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 201 см |
| Ширина спального місця | 91 см |
| Висота спального місця | 40 см |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 495 ₴












