- Ширина 845 мм
- Висота 800 мм
- Глибина 2042 мм
- Розмір упаковки 2010х805х48 мм.
- Вага 48.92 кг +/-5%
- Матеріал ламіноване ДСП
Ліжко Компаніт Ліжко-80 — практична та зручна меблева модель для спальні або дитячої кімнати. Модель забезпечує комфортне та здорове місце для сну, дозволяючи людині повноцінно відпочивати та відновлюватися. Лаконічний дизайн і універсальні пропорції роблять ліжко придатним для різних інтер’єрів, а компактні розміри дозволяють оптимально використовувати простір кімнати.
Ліжко виготовлено з якісної ЛДСП, міцне та довговічне, стійке до навантажень і легке у догляді. Це зручне рішення для тих, хто цінує комфорт, функціональність і гармонійний інтер’єр.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | ДСП |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Розмір спального місця | 80х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Венге, Дуб сонома, Вільха, Німфея Альба, Яблуня, Бук натуральний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Дно ліжечка | ДСП |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 85 см |
| Глибина дитячого ліжка | 205 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 80 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 201 см |
| Ширина спального місця | 81 см |
| Висота спального місця | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 925 ₴











