
Тумба під взуття ТО-10 NEW, Компаніт
2 041 ₴
- В наявності
- Код: 0106202016
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Ширина700 мм
- Висота1142 мм
- Глибина250 мм
- Розмір упаковки1340x260x115 мм
- Вага22.02 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Тумба для взуття Компаніт ТО-10 NEW — зручне та практичне рішення для охайного зберігання повсякденного й сезонного взуття у передпокої. Модель має відкидні секції та зручні полиці, що дозволяє розмістити кілька пар взуття та підтримувати порядок навіть у невеликому приміщенні. Лаконічний дизайн пасує до сучасних і класичних інтер’єрів, а якісна ЛДСП забезпечує довговічність і стійкість до щоденного використання.
Тумба економить простір, проста в догляді та робить передпокій більш організованим. Підходить для квартири, будинку або офісу, де важлива зручність і швидкий доступ до взуття.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 5 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Венге, Дуб сонома, Вільха, Яблуня, Німфеа альба, Бук натуральний |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Висота | 700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Фасади | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 041 ₴










