- Ширина 900 мм
- Висота 750 мм
- Глибина 400 мм
- Розмір упаковки 900 x 400 x 64 mm
- Вага 14.66 кг +/-5%
- Матеріал ламіноване ДСП
Письмовий стіл Юніор-2 від Компаніт — це зручне та функціональне рішення для організації навчального або робочого місця вдома. Конструкція має оптимальну висоту, простору стільницю та практичні ніші для зберігання підручників, зошитів і канцелярії. Модель підходить для дитячої, підліткової кімнати чи домашнього кабінету, забезпечує комфорт під час навчання, читання, письма та роботи за комп’ютером.
Стіл вирізняється міцністю, стабільністю та сучасним виглядом. Якісні матеріали гарантують довговічність, а продумані елементи дозволяють підтримувати порядок і створюють ефективний навчальний простір. Це гарний вибір для школярів і студентів, які потребують зручне і компактне місце для щоденних занять.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 900 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 14.66 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 900 мм |
| Глибина стільниці | 400 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Бук натуральний, Венге, Дуб сонома, Горіх, Німфеа альба, Вільха, Яблуня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 221 ₴











