- Ширина 1200 мм
- Висота 738 мм
- Глибина 600 мм
- Розмір упаковки 1200 x 680 x 48 mm
- Вага 24.22 кг +/-5%
- Матеріал ламіноване ДСП
Письмовий стіл Учень-3 від Компаніт — це зручне та функціональне рішення для робочого місця школяра або студента. Модель поєднує компактність, практичність і продуману конструкцію. На стільниці легко розмістити ноутбук, навчальні матеріали, лампу та необхідні канцелярські речі.
Стіл виготовлений із якісних матеріалів, стійких до щоденного використання, що гарантує довгий термін служби та комфорт під час занять. «Учень-3» чудово підходить для дитячої, підліткової кімнати або невеликої домашньої робочої зони, забезпечуючи правильну організацію простору та зручність під час навчання.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Вага | 24.22 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Бук натуральний, Венге, Дуб сонома, Горіх, Німфеа альба, Вільха, Яблуня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 045 ₴











